Kongre Organizasyon Hizmetleri
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Sanal Etkinlik
İletişim
15. Ege Dermatoloji Günleri
Ege Dermatoloji
26 - 30 Mayıs 2021 tarihlerinde Çeşme'de gerçekleştireceğimiz etkinliğin Kongre Yönetimini üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
42. Pediatri Günleri ve 21. Pediatri Hemşireliği Günleri
Pediatri Günleri
13-16 Eylül 2020 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştireceğimiz etkinliğin Kongre Yönetimini üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Open Infra Day 2020
23 Eylül 2020 tarihinde Radisson Blu Şişli Otel, İstanbul’da gerçekleştireceğimiz Etkinlik Yönetimini üstlenmekten gurur duyarız.
Etkinliği Gör
19. Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi Kongresi
PedKar 2020
29 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihlerinde Çeşme Sheraton Hotel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz etkinliğin Kongre Yönetimini üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Chronic Total Occlusion Course
CTO’20
Bu yıl 11-13 Kasım tarihlerinde İstanbul’da 11’incisi gerçekleşecek etkinliğimizin Kongre Yönetimini bir kez daha üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Advanced Stroke and Peripheral Interventions Course
ASPIC’21
19 – 21 Şubat 2021 tarihlerinde Kapadokya, Nevşehir’de gerçekleştireceğimiz etkinliğimizin Kongre Yönetimini bir kez daha üstlenmiş olmaktan gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Masterclass 4: Kolorektal Kanserler Sempozyumu
Masterclass – 4 Sempozyumu
04 - 06 Mart 2021 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Masterclass Gastroenteroloji Cerrahisi toplantılarının dördüncüsü olan Kolorektal Kanserler Sempozyumunu bir kez daha üstlenmekten onur duyuyoruz.
Pediatric and Adult Interventional Cardiac Symposium
PICS-AICS'21
23 – 27 Mart 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceğimiz etkinliğimizin Kongre Yönetimini üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
EUS DAYS
EUSDAYS'20
14 – 15 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceğimiz etkinliğimizin Kongre Yönetimini üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Masterclass 3: Kolorektal Kanserler Sempozyumu
Masterclass - 3 Sempozyumu
05 - 07 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Masterclass Gastroenteroloji Cerrahisi toplantılarının üçüncüsü olan Kolorektal Kanserler Sempozyumunu bir kez daha üstlenmekten onur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Advanced Stroke and Peripheral Interventions Course
ASPIC'20
21 – 23 Şubat 2020 tarihlerinde Kapadokya, Nevşehir’de gerçekleştireceğimiz etkinliğimizin Kongre Yönetimini bir kez daha üstlenmiş olmaktan gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Chronic Total Occlusion Course
CTO'19
Bu yıl 07-08 Kasım tarihlerinde İstanbul‘da 10'uncusu gerçekleşecek etkinliğimizin Kongre Yönetimini bir kez daha üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
4. Ege Karaciğer Sempozyumu
Ege Karaciğer
26 Ekim 2019 tarihinde İzmir'de gerçekleştireceğimiz etkinliğin Kongre Yönetimini üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
SCAI MENATA MENTOR COURSE
SCAI'19
13-14 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştireceğimiz etkinliğin organizasyonunda yer alıyoruz.
Etkinliği Gör
II. TANIDAN EĞİTİME ULUSLARARASI KATILIMLI OTİZM SEMPOZYUMU
Toplumsal Yaşama Katılım
24 – 25 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştireceğimiz etkinliğin Kongre Yönetimini üstlenmekten gurur duyuyoruz.
Etkinliği Gör
Advance Peripheral Interventions Course
APIC'19
Bu yıl 21-23 Şubat 2019 tarihlerinde Kayseri'de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin Kongre Yönetimini bir kez daha üstlenmiş olmaktan gurur duyduk.
Etkinliği Gör
NELER YAPIYORUZ?
Zamanını verimli kullanan, değer yaratan ve farkındalıkta çığır açarak geleceğe emin adımlarla ilerleyerek yaratıcı etkinlikler ile sürdürülebilirliği etkin kılıyoruz. Daima kendini güncelleyerek, zamanın getirdiği teknoloji paydaşlarına uyarlayan naçizane bir etkinlik ve kongre organizasyon firması olmanın gururunu heyecanla ve azimle taşıyoruz.
Profesyonel Kongre Yönetimi
Uluslararası kongre teklif ve tanıtım kitleri, bütçe ve raporlama, kongre ve toplantı yeri seçimi...
Devamını Oku
Kurumsal Etkinlik Yönetimi
Lojistik planlama ve dekorasyon, otel rezervasyonları, transfer hizmetleri, konuşmacı ve davetli programı yönetimi...
Devamını Oku
Dernek Yönetim Danışmanlığı
Stratejik planlama, üye kazanımı, takibi ve üyelerle iletişim hizmetleri, süreli yayın hizmetleri koordinasyonu...
Devamını Oku
Tüm Hizmetleri Gör
ETKİNLİKLERİMİZ
2006 yılında başladığımız turizm sektöründe, gece gündüz demeden, yorulmadan birbirinden değerli sayısız işe imza attık. Bu yola başlarken önceliğimiz hep değer katarak, geleceği planlamak oldu. Bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz işlerde çok kıymetli birikimler ve dostluklar elde ettik.
DEĞERLERİMİZ
Saygı ve şeffaflık ilkelerini ön planda tutarak, takım çalışmasının, eşit davranmanın ve sürdürülebilirliğin önemini anlayarak işimizi yapmanın gururunu taşıyoruz.
Saygı
Şeffaflık
İnsana Saygı
Takım Çalışması
Duyarlılık
Verimlilik
Sürdürülebilirlik
Etik ve Eşit Davranma
Fikirlerden Hayata
Neler Sunuyoruz?
Zamanını verimli kullanan, değer yaratan ve farkındalıkta çığır açarak geleceğe emin adımlarla ilerleyerek yaratıcı etkinlikler ile sürdürülebilirliği etkin kılıyoruz.
Referanslar
Thank you for all your hard work and coordination in developing and delivering such a major event for the CTO Essentials in Istanbul last week. It was an absolute pleasure working with your professional, dedicated and client-focused team. When our booth materials were held up at customs what you were able to achieve in a couple of hours was nothing short of amazing. The Z Event team always went above and beyond to ensure things got done on time – even the little things that make the difference between a good event and a great one. And the outcome speaks for itself – we had nothing but positive comments from attendees. For that, I sincerely thank you and wish you all the very best in the future.

Best wishes,

Mike Wroblewski

IMDS.nl